Loading


DUBENINKI. Festyn odbył się wczoraj na boisku szkolnym Dubeninkach. Zorganizowało go miejscowe Gminne Centrum Kultury. Impreza cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, zarówno mieszkańców wsi jak i turystów. Rozpoczęła się o godzinie 17.00, prowadził ją Szymon Kozicz - prezenter Radia 5. Przez pierwsze nieco ponad dwie godziny były m.in. pokazy ratownictwa medycznego, strażaków z miejscowej OSP, sztuki cyrkowej i walki wojów. Na scenie z piosenkami i układami tanecznymi wystąpiły dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia w GCK. Stowarzyszenie Głos Puszczy Rominckiej serowało grochówkę. Był też plac zabaw z dmuchawcami i karuzelą.
Około 19.30 rozpoczęły się koncerty zaproszonych zespołów grających muzykę lekką, łatwą i przyjemną. Na asfaltowym „parkiecie” przed sceną pojawiły się pierwsze tańczące pary. Niestety, kwadrans po 20 zaczęło bardzo mocno padać i grzmieć, większość uczestników festynu wróciła więc do domów. Zostali tylko najwytrwalsi, który bawili się do około 22.

Z powodu złej pogody nie odbył się na zakończenie imprezy pokaz fajerwerków. Jak jednak zapewnia dyrektor Gminnego Centrum Kultury, nic nie przepadło. Pokaz odbędzie się któregoś wieczoru w sierpniu. Dokładna data nie została jeszcze ustalona.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!