Loading


DUBENINKI. 9 czerwca trzecioklasiści z Gimnazjum w Dubeninkach bawili się na zorganizowanym przez rodziców balu. Impreza odbyła się w restauracji „Matrioszka” w Gołdapi. Uroczystość otworzyła dyrektor gimnazjum Wanda Werchowicz, witając „bohaterów wieczoru” - uczniów klas trzecich. Skierowała do nich ciepłe słowa, wspomniała z sentymentem czas, kiedy rozpoczęli naukę w gimnazjum. Chwila była wyjątkowa, wszyscy wyglądali pięknie i elegancko. Następnie głos zabrały: wychowawczyni klasy 3b Wioletta Szeszko i przewodnicząca rady rodziców Anna Stypułkowska, które w krótkich słowach życzyły wyśmienitej zabawy.

Po posiłku gimnazjaliści przenieśli się na parkiet, gdzie bawili się w rytmach muzyki serwowanej przez DJ Cybula, który przeniósł nas we wspaniałe klimaty muzyczne, tak, że nogi same podskakiwały do tańca. Dużą atrakcją wieczoru był spektakl ogniowy w wykonaniu teatru ognia Flash Zone, do którego należy także nasza uczennica Kamila Staszkiewicz. Pokaz zrobił na nas duże wrażenie, był niesamowity, wspaniały i efektowny.
Nasi uczniowie pokazali, że potrafią się bawić i świętować. Dla wielu z nich ten bal to wyjątkowe i ważne przeżycie. Na pewno będą miło wspominać ten wieczór, który skończył się zdecydowanie za szybko.

I ja tam byłam, i co zobaczyłam dla was przekazałam. (WS)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!