DUBENINKI. 9 czerwca trzecioklasiści z Gimnazjum w Dubeninkach bawili się na zorganizowanym przez rodziców balu. Impreza odbyła się w restauracji „Matrioszka” w Gołdapi. Uroczystość otworzyła dyrektor gimnazjum Wanda Werchowicz, witając „bohaterów wieczoru” - uczniów klas trzecich. Skierowała do nich ciepłe słowa, wspomniała z sentymentem czas, kiedy rozpoczęli naukę w gimnazjum. Chwila była wyjątkowa, wszyscy wyglądali pięknie i elegancko. Następnie głos zabrały: wychowawczyni klasy 3b Wioletta Szeszko i przewodnicząca rady rodziców Anna Stypułkowska, które w krótkich słowach życzyły wyśmienitej zabawy.

Po posiłku gimnazjaliści przenieśli się na parkiet, gdzie bawili się w rytmach muzyki serwowanej przez DJ Cybula, który przeniósł nas we wspaniałe klimaty muzyczne, tak, że nogi same podskakiwały do tańca. Dużą atrakcją wieczoru był spektakl ogniowy w wykonaniu teatru ognia Flash Zone, do którego należy także nasza uczennica Kamila Staszkiewicz. Pokaz zrobił na nas duże wrażenie, był niesamowity, wspaniały i efektowny.
Nasi uczniowie pokazali, że potrafią się bawić i świętować. Dla wielu z nich ten bal to wyjątkowe i ważne przeżycie. Na pewno będą miło wspominać ten wieczór, który skończył się zdecydowanie za szybko.

I ja tam byłam, i co zobaczyłam dla was przekazałam. (WS)

 

 


Wyszukiwarka

Loading