Loading


DUBENINKI. Wczoraj około godziny 10 kobieta pracująca w Straży Granicznej w Dubeninkach zauważyła na balkonie jednego z bloków przy placówce SG mężczyznę, który próbował się powiesić. Natychmiast zaalarmowała o tym funkcjonariuszy. Trzech z nich ruszyło na ratunek. Przeskoczyli ogrodzenie i wbiegli do mieszkania. Niemal w ostatniej chwili odebrali mężczyźnie linę, uniemożliwiając mu podjęcie dalszych działań samobójczych. Po dłuższej rozmowie 94-latka udało się uspokoić. W tym czasie inni funkcjonariusze SG odnaleźli rodzinę poszkodowanego.

Mieszkańca powiatu suwalskiego, który przebywał gościnnie u swojej córki, całego i zdrowego przekazano rodzinie oraz wezwanym na miejsce służbom ratunkowym.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!