Loading


DUBENINKI. 8 marca w Gimnazjum w Dubeninkach odbył się apel z okazji Dnia Kobiet przygotowany w ramach projektu edukacyjnego. Uczniowie pracowali pod opieką nauczycieli: Barbary Żelichowskiej i Andrzeja Trąbki. Przygotowania trwały ok. 3 miesięcy. Gimnazjaliści sami uczyli się ról, pracowali nad scenografią i prezentacją multimedialną. Jedynie w przygotowaniu słodkich wypieków pomogły zapewne mamy.

Ten słowno-muzyczny montaż miał charakter humorystyczny. Szczególnie zabawna była scenka zaprezentowana przez duet trzecioklasistów. Uczniowie wcielili się w role państwa Paciaciaków, którzy wybrali się na wczasy. Warte śmiechu były również wiadomości sportowe, w role pań uprawiających sporty domowe wcielili się chłopcy ubrani w kuse spódniczki.

Wszystkim widzom bardzo podobały się również piosenki: przeróbkę hitu Sławomira - „Miłość w Dubeninkach” zaśpiewał równie sławny Krystian, zaś dziewczęce trio „W kratkę” w składzie: Daria, Zuzia i Bogusia rozkołysały szczególnie tę najmłodszą publiczność.

Na koniec wszyscy mogliśmy spróbować pysznych ciast.

Gimnazjum w Dubeninkach

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!