DUBENINKI. 8 marca w Gimnazjum w Dubeninkach odbył się apel z okazji Dnia Kobiet przygotowany w ramach projektu edukacyjnego. Uczniowie pracowali pod opieką nauczycieli: Barbary Żelichowskiej i Andrzeja Trąbki. Przygotowania trwały ok. 3 miesięcy. Gimnazjaliści sami uczyli się ról, pracowali nad scenografią i prezentacją multimedialną. Jedynie w przygotowaniu słodkich wypieków pomogły zapewne mamy.

Ten słowno-muzyczny montaż miał charakter humorystyczny. Szczególnie zabawna była scenka zaprezentowana przez duet trzecioklasistów. Uczniowie wcielili się w role państwa Paciaciaków, którzy wybrali się na wczasy. Warte śmiechu były również wiadomości sportowe, w role pań uprawiających sporty domowe wcielili się chłopcy ubrani w kuse spódniczki.

Wszystkim widzom bardzo podobały się również piosenki: przeróbkę hitu Sławomira - „Miłość w Dubeninkach” zaśpiewał równie sławny Krystian, zaś dziewczęce trio „W kratkę” w składzie: Daria, Zuzia i Bogusia rozkołysały szczególnie tę najmłodszą publiczność.

Na koniec wszyscy mogliśmy spróbować pysznych ciast.

Gimnazjum w Dubeninkach

 

 
Wyszukiwarka

Loading