Loading


DUBENINKI. Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia organizowane od 22 stycznia do 2 lutego. W pierwszym tygodniu ferii w sali gimnastycznej w Dubeninkach i w Żytkiejmach odbędą się zajęcia tenisa stołowego, natomiast w piątek 26 stycznia o godz. 9.00 rozegrany zostanie po raz drugi Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Dubeninki. Zajęcia sportowe poprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego.

Warunkiem udziału w zajęciach tenisa stołowego i w turnieju tenisa stołowego jest dostarczona do dnia 19 stycznia zgoda rodziców. Wzór oświadczenia dostępny u nauczycieli wf lub do pobrania na stronie www.gckdubeninki.pl.

Równolegle do zajęć sportowych w placówkach kultury prowadzone będą zajęcia plastyczne, rękodzieła artystycznego, drużynowe gry logiczne i zabawy przy muzyce. Szczegóły na plakacie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!