Loading


GMINA DUBENINKI. Około godziny 14.10 kierowca jadąc drogą wojewódzką nr 651, między Zawiszynem a Dubeninkami zauważył mężczyznę leżącego na środku jezdni. Było podejrzenie, że mógł on zostać potrącony. Kierowca wezwał służby ratunkowe, zablokował też ruch w miejscu zdarzenia.

Pomocy 53-letniemu mężczyźnie udzieliło pogotowie ratunkowe, po czym został on odwieziony do szpitala.

Policjanci wstępnie ustalili, że nie doszło do potrącenia mężczyzny przez samochód. Na jezdnię miał przewrócić się sam, nieszczęśliwie uderzając głową o asfalt. Przyczynić się do tego mógł alkohol, którego woń była od 53-latka była mocno wyczuwalna. Mężczyzna nie był w stanie na miejscu zdarzenia poddać się badaniu na jego zawartość.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!