Loading


CHORZÓW/DUBENINKI. Funkcjonariusz z Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej stanął na najwyższym stopniu podium w VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym.

Zawody odbyły się w dniach 28 i 29 października. W tym czasie ponad 300 zawodników walczyło o tytuły mistrzów Polski. Organizacją tegorocznych zawodów zajął się klub z Chorzowa - UKS Pover Kuźnik, wchodzący w skład International Powerlifting Federation. Kamil Wojciechowski z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach rywalizował w kategorii do 83kg. Z wynikiem 195kg zajął pierwsze miejsce i tym samym zdobył tytuł najlepszego.

To już piąty tytuł w jego sportowej karierze i dobra prognoza przed przyszłorocznymi kwalifikacjami do mistrzostw świata. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!