Loading


ŻYTKIEJMY. Wczoraj około godziny 13.40 na drodze wojewódzkiej nr 651 w Żytkiejmach doszło do czołowego zderzenia volkswagena golfa i seata toledo. W wyniku kolizji seat spłonął. Na szczęście uczestnikom zdarzenia: jednej osobie z volkswagena i dwóm z seata nic poważnego się nie stało.

Policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia jest 63-letni Jan B., który seatem zjechał na lewą stronę drogi wprost na volkswagena. Do takiego manewru zapewne mógł się przyczynić alkohol, którego woń policjanci od mężczyzny wyczuli. Niestety nie mogli na miejscu poddać Jana B. badaniu na jego zawartość. Mężczyzna nie był w stanie dmuchnąć w alkomat, ledwo trzymał się na nogach. Do badania został więc pobrana od niego krew. Kierująca volkswagenem była trzeźwa.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!