Loading


WROCŁAW/DUBENINKI. 14 października we Wrocławiu odbyły się IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Funkcjonariusz z Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej stanął na najwyższym stopniu podium, wygrywając zawody.

Organizatorem turnieju było Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. Natomiast światowa federacja trójboju siłowego WPC po raz drugi włączyła się w przedsięwzięcie, co wpłynęło na poziom sędziowania jak i samą rangę mistrzostw.

W rywalizacji uczestniczyło ponad 180 zawodników reprezentujących różne służby mundurowe. Dzięki wsparciu finansowemu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej, Warmińsko–Mazurski OSG reprezentował plut. Kamil Wojciechowski - funkcjonariusz z placówki w Dubeninkach. Z wynikiem 192.5kg zajął I miejsce i tym samym zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii do 82.5kg.

To już kolejny sukces sztangisty. Czwarte zawody, a trzy lata z rzędu tytuł mistrza jest w rękach Kamila Wojciechowskiego. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!