DUBENINKI. 12 października w Szkole Podstawowej w Dubeninkach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I. Po części artystycznej w wykonaniu pierwszoklasistów odbył się turniej wiedzy i umiejetności. Dzieci pokazały, że potrafią prawidłowo przechodzić przez jezdnię i właściwie zachowywać się na lekcji. Znają też trzy magiczne słowa: proszę, przepraszam, dziękuję. Wykazały się zdolnościami gimnastycznymi i sprawnością fizyczną.

Jeden z uczniów - Łukasz - płynnie odczytał prośbę dzieci skierowaną do rodziców o zaangażowanie w kształtowaniu obowiązkowości u ich pociech. Po ślubowaniu dzieci otrzymały różne prezenty, między innymi kuferki zawierające pomoce dydaktyczne, które wspierają rozwój manualny i intelektualny. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Grażyna Hącia

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading