GMINA DUBENINKI. W poniedziałek popołudniu oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów w gminie Dubeninki doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

W mieszkaniu funkcjonariusze zastali 44-letniego mężczyznę oraz jego matkę. Z relacji kobiety wynikało, że syn będąc pod wpływem alkoholu wszczyna awantury, w czasie których wyzywa ją, uderza i grozi pozbawieniem życia. Jak ustalili śledczy, sytuacja taka trwała już od ponad 2 lat. W końcu kobieta nie wytrzymała zachowań 44-latka i zgłosiła się do funkcjonariuszy.

Awanturnik został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakazał zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Mężczyzna ma również opuścić lokal zamieszkiwany wspólnie z matką.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka