Loading


DUBENINKI. W niedzielne popołudnie w Dubeninkach odbył się letni festyn. Impreza zaczęła się o godzinie 15.00 i trwała do około 23.00. Przez ten czas na scenie odbywały się różne występy. Zobaczyć i posłuchać można było zespołów grających muzykę lekka, łatwą i przyjemną: Dobryje Grajki, Winner, Party Days, Pasjon, Crazy Dance. Wystąpiły także dwie lokalne amatorskie grupy kabaretowe, zespół Rominczanie i Martyna Wronowska. Pod sceną były zabawy dla dzieci. Na boisku czekały na najmłodszych m.in. dmuchana zjeżdżalnia czy karuzela. Impreza zakończyła się dyskoteką pod gwiazdami i pokazem sztucznych ogni. Organizatorem festynu, który prowadził Szymon Kozicz, było Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie