Loading


CZARNE/KRAJ. Senator Małgorzata Kopiczko (PiS) po zapoznaniu się z okolicznościami odebrania dziecka młodemu ojcu z Czarnego zdecydowała się podjąć interwencję tej sprawie.

Jak poinformowała dziś w rozmowie z GOLDAP.INFO, w czasie, gdy kontaktowali się z nią reporterzy dziennika Fakt, była na posiedzeniu Senatu i senackich komisji, i nie miała jak zapoznać się z tym tematem. Zrobiła to po zakończeniu posiedzeń. Skontaktowała się już m.in. z ojcem dziecka oraz dziennikarzami Faktu, którzy zajmują się tym tematem. Ze swoje strony skierowała też odpowiednie pisma do wiceministra sprawiedliwości Michała Wójcika oraz do Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich w Ministerstwie Sprawiedliwości. Będzie też kontaktowac się z prokuraturą i oleckim sądem.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie