CZARNE/KRAJ. Senator Małgorzata Kopiczko (PiS) po zapoznaniu się z okolicznościami odebrania dziecka młodemu ojcu z Czarnego zdecydowała się podjąć interwencję tej sprawie.

Jak poinformowała dziś w rozmowie z GOLDAP.INFO, w czasie, gdy kontaktowali się z nią reporterzy dziennika Fakt, była na posiedzeniu Senatu i senackich komisji, i nie miała jak zapoznać się z tym tematem. Zrobiła to po zakończeniu posiedzeń. Skontaktowała się już m.in. z ojcem dziecka oraz dziennikarzami Faktu, którzy zajmują się tym tematem. Ze swoje strony skierowała też odpowiednie pisma do wiceministra sprawiedliwości Michała Wójcika oraz do Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich w Ministerstwie Sprawiedliwości. Będzie też kontaktowac się z prokuraturą i oleckim sądem.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka