Loading


CZARNE. - Sędzia Andrzej Borowski z sądu rejonowego w Olecku nawet nie ustalił terminów możliwych wizyt ojca z córką - donosi dziennik Fakt w kolejnym artykule dotyczącym dramatu młodego taty z Czarnego w gminie Dubeninki. Okazuje się, że mężczyzna najprawdopodobniej nie prędko zobaczy swoją córkę. Matka dziecka nie odpowiada bowiem na jego próby kontaktu, by terminy możliwych wizyt uzgodnić.

Fakt informuje też, że dziennikarze zwrócili się też do biura senatorskiego Małgorzaty Kopiczko z PiS o nadzór nad sprawą. Niestety pani senator nie znalazła dla nich czasu. Zabroniła też podawania swojego numeru telefonu komórkowego pracownikom swojego biura poselskiego. Na szczęście pomoc - choć nie jest to jej okręg wyborczy - zapowiedziała senator niezależna Lidia Staroń z Olsztyna.

Więcej informacji na stronie internetowej dziennika Fakt.


AKTUALIZACJA 2017-06-30 16:00
Senator Małgorzata Kopiczko po zapoznaniu się z okolicznościami odebrania dziecka modemu ojcu z Czarnego zdecydowała się podjąć interwencję tej sprawie.  Więcej...

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie