CZARNE. - Sędzia Andrzej Borowski z sądu rejonowego w Olecku nawet nie ustalił terminów możliwych wizyt ojca z córką - donosi dziennik Fakt w kolejnym artykule dotyczącym dramatu młodego taty z Czarnego w gminie Dubeninki. Okazuje się, że mężczyzna najprawdopodobniej nie prędko zobaczy swoją córkę. Matka dziecka nie odpowiada bowiem na jego próby kontaktu, by terminy możliwych wizyt uzgodnić.

Fakt informuje też, że dziennikarze zwrócili się też do biura senatorskiego Małgorzaty Kopiczko z PiS o nadzór nad sprawą. Niestety pani senator nie znalazła dla nich czasu. Zabroniła też podawania swojego numeru telefonu komórkowego pracownikom swojego biura poselskiego. Na szczęście pomoc - choć nie jest to jej okręg wyborczy - zapowiedziała senator niezależna Lidia Staroń z Olsztyna.

Więcej informacji na stronie internetowej dziennika Fakt.


AKTUALIZACJA 2017-06-30 16:00
Senator Małgorzata Kopiczko po zapoznaniu się z okolicznościami odebrania dziecka modemu ojcu z Czarnego zdecydowała się podjąć interwencję tej sprawie.  Więcej...

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka