Loading


ŻYTKIEJMY. Gołdapscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w Żytkiejmach pobili dwie osoby. Do zdarzenia doszło w miniony weekend na ulicy Świerczewskiego w Żytkiejmach.

Z relacji poszkodowanych wynikało, że zostali zaatakowani przez trzech młodych mężczyzn, którzy mieli uderzać i kopać ich po całym ciele. O zajściu poinformowano oficera dyżurnego policji, który na miejsce natychmiast skierował patrol. Działania funkcjonariuszy doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawców tego zdarzenia, którzy są w wieku 21, 22 i 31lat. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty pobicia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wobec rodzeństwa prokurator zastosował policyjny dozór, zakaz zbliżania się oraz  kontaktowania z pokrzywdzonymi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie