Loading


DUBENINKI. Wczoraj strażnicy graniczni w Dubeninkach zauważyli rowerzystę jadącego od lewej do prawej krawędzi jezdni. Patrol zatrzymał mężczyznę. Na pytanie, czy spożywał alkohol odpowiedział, że robił to dzień wcześniej. Tłumaczył funkcjonariuszom, że przejechał tylko krótki odcinek drogi.

Wezwano policjantów, którzy przebadali mieszkańca gminy Dubeninki na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Pierwszy wynik wskazał, że rowerzysta miał ponad 1,2 promila, a drugie badanie pokazało 1,5 promila w wydychanym powietrzu.

Przejażdżka 61-letniego rowerzysty zakończyła się na Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie