Loading


LINOWO. Dwanaście pań zgłosiło swoje paczki do siódmej edycji konkursu „Wypieki karnawałowe w kategorii pączki”. Jego rozstrzygnięcie odbyło się wczoraj w świetlicy wiejskiej w Linowie podczas tłustoczwartkowego spotkania.

Pączki oceniało jury w składzie: Małgorzata Truchan, Urszula Rywacka, Anna Zyborowicz, Henryk Gąglewski i Mirosław Sidor. Pod uwagę brano zarówno smak, jak i wygląd zewnętrzny. Wygrały paczki przygotowane przez Bożenę Mikielską, drugie miejsce zajęła Małgorzata Bernatowicz, trzecie Helena Wiszniewska.

W trakcie obrad jury, na świetlicowej scenie ze swoimi programami artystycznymi wystąpili członkowie stowarzyszeń: Głos Puszczy Rominskiej i Żytkiejmska Struga. Po podaniu wyników konkursu i wręczeniu dyplomów, pączki zostały zjedzone przez uczestników spotkania.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie