LINOWO. Dwanaście pań zgłosiło swoje paczki do siódmej edycji konkursu „Wypieki karnawałowe w kategorii pączki”. Jego rozstrzygnięcie odbyło się wczoraj w świetlicy wiejskiej w Linowie podczas tłustoczwartkowego spotkania.

Pączki oceniało jury w składzie: Małgorzata Truchan, Urszula Rywacka, Anna Zyborowicz, Henryk Gąglewski i Mirosław Sidor. Pod uwagę brano zarówno smak, jak i wygląd zewnętrzny. Wygrały paczki przygotowane przez Bożenę Mikielską, drugie miejsce zajęła Małgorzata Bernatowicz, trzecie Helena Wiszniewska.

W trakcie obrad jury, na świetlicowej scenie ze swoimi programami artystycznymi wystąpili członkowie stowarzyszeń: Głos Puszczy Rominskiej i Żytkiejmska Struga. Po podaniu wyników konkursu i wręczeniu dyplomów, pączki zostały zjedzone przez uczestników spotkania.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading