DUBENINKI. W nocy z 18 na 19 marca odbył się kolejny biwak w szkole zorganizowany przez Wiolettę Szeszko i Annę Krygier w oparciu o założenia programów "Żyj smacznie i zdrowo" i "Trzymaj formę". Nad stroną sportową imprezy czuwał Andrzej Trąbka.

Noc w szkole na zdrowo i sportowo postanowiło spędzić 20 uczniów z klas pierwszych. Gościliśmy również absolwentkę gimnazjum Zuzię Czeraszewską, która pomogła ucz. kl. III Kasi Ołów przygotować bardzo straszne podchody.

Na naszym biwaku głównie promowaliśmy ruch i zdrowe odżywianie. Nie mogło zatem zabraknąć sportu. W sali gimnastycznej graliśmy w siatkę, kosza, w piłkę nożną i w dwa ognie. Ta ostatnia gra rozruszała nas najbardziej. Po ruchu przyszedł czas na przygotowanie zdrowej kolacji. Były kanapki na ciemnym pieczywie z kiełkami i innymi zdrowymi dodatkami, a także sałatki owocowe. Po kolacji trochę zabaw zaproponowały uczennice z klasy I. Bawiliśmy się wspaniale. Podchody i tajemniczy gość uwięziony w jednej z pracowni sprawił, że wszystkim ścierpła skóra a z niejednego gardła wydobył się krzyk! Po podchodach część uczniów tańczyła zumbę, reszta oglądała horror. O godz. 3.00 ogłoszona została cisza nocna. Uczniowie i opiekunowie po tych wszystkich mrożących krew w żyłach wydarzeniach i po wysiłku fizycznym spali jak zabici. Biwak zakończył się o godz. 9.00 następnego dnia.

Gimanzjum w Dubeninkach

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka