DUBENINKI. Dzisiejszej nocy w Dubeninkach nieznany sprawca (lub sprawcy) uszkodził wiele samochodów. Poprzebijane zostały w nich opony, co najmniej jeden został obrzucony cegłami. Do zniszczeń doszło w różnych miejscach miejscowości. Na miejscach zniszczeń od rana intensywnie pracują dziś policjanci.

Do podobnego zdarzenia doszło w Dubeninkach już w sierpniu. Wówczas uszkodzonych zostało ponad 40 aut. Dotychczas nie udało się ustalić sprawcy (lub sprawców) tamtych przestępstw. Komendant policji na ostatniej sesji rady gminy zwrócił uwagę na zadziwiającą zmowę milczenia mieszkańców w tym temacie. W podobnym tonie kilka dni temu wypowiadał się też na spotkaniu grupy radnych z mieszkańcami dzielnicowy pracujący na terenie gminy Dubeninki.

Jeśli ktoś z państwa chciałby za naszym pośrednictwem przekazać policji informację, która mogłaby pomóc w ustaleniu sprawcy (sprawców) zarówno dzisiejszych jak i sierpniowych zniszczeń, prosimy zostawić ją w komentarzu. Grawantujemy anonimowość.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka