WROCŁAW. 3 października w obiektach sportowych 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc. To już druga tego typu impreza, która przyciąga wszystkie służby mundurowe takie jak: wojsko, policja, straż pożarna, służba więzienna, straż graniczna, BOR, ABW. Łącznie w zawodach startowało 80 funkcjonariuszy.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej reprezentował kpr. Kamil Wojciechowski, funkcjonariusz z placówki w Dubeninkach. Z wynikiem 200kg zajął I miejsce i tym samym zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii do 85kg. Pokonał m.in. obecnego mistrza świata i Europy z federacji WPA. Wygranych dekorował dowódca 10 Wrocławskiego Pułku Dowodzenia płk Kazimierz Łucki.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading