MARLINOWO. W sobotę po godzinie 12.00 do gołdapskich policjantów dotarła informacja o przestępstwie polegającym na wyrębie i kradzieży drewna. Natychmiastowe działania podjęte przez policjantów doprowadziły do zatrzymania czterech mężczyzn.

Funkcjonariusze przyłapali na prywatnej posesji w Marlinowie sprawców na gorącym uczynku. Przyjechali, gdy po wcześniejszym wyrębie i przecięciu na mniejsze kawałki ładowali oni drzewo na przyczepkę podczepioną do osobowego audi. Zatrzymani to mieszkańcy gminy Gołdap w wieku 20, 24, 31 i 56 lat. Wszyscy byli pijani. Mieli od ponad 0,5 do 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dwaj najmłodsi trafili do policyjnego aresztu, pozostali po wykonanych czynnościach zostali zwolnieni. Pokrzywdzony w tej sprawie swoje straty oszacował na około 1500 złotych. Policjanci ustalili ponadto, że 24-letni Kamil B. pijany kierował audi, którym wszyscy przyjechali. Badanie wykazało u niego 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dlatego też dodatkowo odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka