DUBENINKI. II Spartakiada Seniorów odbyła się dziś na boisku przy Szkole Podstawowej w Dubeninkach. Zorganizowało ją miejscowe Gminne Centrum Kultury. W zawodach rywalizowało łącznie 14 osób w wieku 55+. Przeprowadzono 4 konkurencje, udział w poszczególnych był za każdym razem dobrowolny. Zwycięzcy każdej z nich otrzymali dyplomy i medale, wszyscy pozostali pamiątkowe dyplomy.

mini hokej

 1. Helena Wiermiejczuk
 2. Lucyna Sowul
 3. Grażyna Balczun

rzut lotką do tarczy

 1. Helena Wiermiejczuk
 2. Józef Kapuściński
 3. Teresa Kapuścińska

marsz z kijkami

 1. Irena Bzura
 2. Marianna Karwel
 3. Wanda Waluk

tor przeszkód

 1. Tadeusz Małyszko
 2. Eugenia Radziszewska
 3. Mirosława Czeraszewska

W związku z tym, że podczas „marszu z kijkami" część uczestników biegła, organizator zdecydował wydzielić w wynikach dodatkową kategorię „bieg z kijkami". I miejsce zajęła w niej Mirosława Czeraszewska, II Eugenia Radziszewska, III Lucyna Sowul. Najbardziej aktywnym uczestnikiem spartakiady została Irena Bzura. W tkacie imprezy była okazja zatańczyć zumbę z instruktorką Lidią Kulik. W między czasie było można posilić się kiełbaską grilla. Na boisku wystąpili też wolontariusze, którzy zaprezentowali tańce z pojami.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading