DUBENINKI. Gminne Centrum Kultury w Dubeninkach zaprasza na II Spartakiadę Seniorów, która odbędzie się 3 maja na boisku przy Szkole Podstawowej w Dubeninkach. Początek o godzinie 15.00. W programie m.in. współzawodnictwo indywidualne i zespołowe seniorów, zajęcia zumby prowadzone przez Lidię Kulik, pokaz tańca z pojkami w wykonaniu wolontariuszy z klubów wolontariusza w Dubeninkach i Żytkiejmach.

Do udziału w zawodach organizator zaprasza osoby w wieku 55+. Zgłoszenia przyjmowane są w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach, świetlicy wiejskiej w Żytkiejmach oraz w dniu imprezy do godz. 14.55 na boisku. Nagrodą dla uczestników współzawodnictwa jest zaproszenie na imprezę rekreacyjną (wycieczkę) z biletem wstępu do groty solnej w pijalnia wód mineralnych w Gołdapi. Organizator zapewniamy transport dla chętnych Żytkiejm i okolic, wyjazd o godzinie 14.30.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka