Wójt gminy Dubeninki zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania uwag i opinii dotyczących projektu „Programu współpracy gminy Dubeninki z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2013" i projektu uchwały w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej. Projekt w/w programu i projekt uchwały wraz z formularzem zgłaszania opinii i uwag znajdują się tutaj.

Formularze z uwagami do w/w projektów uchwał należy przesłać w wersji elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie ,,Konsultacje NGO 2013" lub dostarczyć w wersji papierowej do sekretariatu Urzędu Gminy Dubeninki w terminie do
9 listopada 2012 roku. Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 12 listopada o godz. 9.00 w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach.

 

 


Wyszukiwarka

Loading