Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich rozpoczął realizację projektu „Kre-aktywne inicjatywy na pograniczu”.

To zapowiedź twórczych i otwartych na mieszkańców działań, których realizatorami będą mieszkańcy gminy Banie Mazurskie we współpracy z naszą instytucją kultury. W ramach pierwszego etapu projektu zostało zaplanowanych kilka działań m.in.: spotkanie, ankieta, wywiady fokusowe czy tzw. „tablica pomysłów”.

Spotkanie tworzenia mapy kulturalnej gminy zostało zaplanowane dzisiaj o godzinie 17:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich. Podczas spotkania będziemy wspólnie zastanawiać się jakie są zasoby i potrzeby kulturalne mieszkańców naszej gminy.

W związku z przygotowywaną diagnozą, zwracam się do państwa z prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie opinii i poglądów mieszkańców gminy Banie Mazurskie na temat naszych zasobów i potrzeb kulturalnych. Ankieta jest anonimowa, co oznacza, że zebrane dane posłużą jedynie do opracowania zbiorczych zestawień.

Wasza opinia jest dla nas ważna i pozwoli nam na skuteczne działanie.

Ankieta online dostępna będzie do 31 maja pod adresem https://tiny.pl/ddkzx

Z góry dziękuję za poświęcony czas na jej wypełnienie.

✍️ Beata Budzińska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.