Dziś zorganizowana została przez Ochotniczą Straż Pożarną w Surminach pierwsza w tym roku akcja krwiodawcza. Odbyła się pod hasłem „Nudzisz się? Przelej krew.”.

Do oddania drogocennego płynu zgłosiło się 26 osób, z czego lekarzy po uprzednim zbadaniu dopuścił 19. Przełożyło się to na 8,55l. krwi.

Dziękujemy dyrektorowi Banku Spółdzielczego w Węgorzewie panu Wojciechowi Wolskiemu za użyczenie sali konferencyjnej, w której dawcy w komfortowych warunkach mogli podzielić się cząstką siebie, oraz paniom z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddziału w Giżycku za sprawną obsługę akcji. Podziękowania należą się także druhom z OSP w Żabinie oraz OSP w Górnem za wsparcie akcji. Fajnie, że możemy na was liczyć. Razem można więcej.

Kochani - dziękujemy przede wszystkim wam - naszym drogim krwiodawcom za ofiarność, zaangażowanie i bezinteresowne ofiarowanie własnej krwi dla ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Państwa udział w akcji wzmacnia wiarę w ludzi i pokazuje nam, iż w codziennej krzątaninie nie pozostajemy obojętni na potrzeby innych. Wierzymy, że państwa postawa będzie zachętą dla innych, konkretnym przykładem dzielenia się tym, co tak cenne dla naszego życia.

Wszystkim życzymy dużo zdrowia, mnóstwa pozytywnej energii oraz motywacji sprzyjającej aktywnemu uczestnictwu w kolejnych akcjach, o których niebawem poinformujemy.

✍️ OSP w Surminach

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.