16 grudnia zgromadziliśmy się na przedświątecznym spotkaniu opłatkowym, by wspólnie przeżywać zbliżające się Boże Narodzenie.

Druhowie i druhny, ich rodziny, strażacy honorowi, jak również przedstawiciele lokalnego samorządu: wójt Łukasz Kuliś, zastępca wójta Irena Łobacz, radna Irena Kogut oraz sołtys sołectwa Surminy Halina Kułakowska zaśpiewali kolędę „Wśród nocnej ciszy”, a następnie podzielili się opłatkiem, składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Atmosfera wigilijnego spotkania była radosna i serdeczna, choć w tym roku również refleksyjna i wzruszająca bardziej niż zwykle miało to miejsce.

Zarówno Łukasz Kuliś, jak i Irena Łobacz wyrazili podziękowanie za zaproszenie na naszą uroczystość. Podkreślili, że w ich opinii te cykliczna spotkania mają wymiar już nie tylko świąteczny, ale rodzinnie świąteczny. Też tak uważamy i cieszymy się, że wspólnie mogliśmy spędzić ten czas. Z rąk włodarzy otrzymaliśmy piękny świąteczny podarunek, który znajdzie godne miejsce w naszej remizie. Dziękujemy! Odwdzięczyliśmy się wręczając zaproszonym gościom oraz członkom honorowym naszej straży symboliczne bombki choinkowe z logiem OSP w Surminach.

W imieniu zarządu OSP w Surminach składamy serdeczne podziękowania wszystkim strażakom, którzy włączyli się w organizację i przygotowanie tego spotkania opłatkowego.

Korzystając z okazji, przekazujemy wszystkim ochotnikom oraz strażakom zawodowym z terenu powiatu gołdapskiego, a także przedstawicielom ZOSPRP w Olsztynie oraz całej braci strażackiej najserdeczniejsze życzenia błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

✍️ OSP w Surminach

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.