11 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbyła się wyjątkowa akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Nasza społeczność zgromadziła się, aby wspólnie celebrować tę doniosłą datę w historii Polski poprzez montaż słowno-muzyczny, który rozbrzmiewał na scenie w wykonaniu różnorodnych artystów. W trakcie tego wyjątkowego widowiska przenosiliśmy się w czasie, odkrywając piękno historii naszego narodu, a zarazem doznając poruszających momentów współczesności.

To wydarzenie było pełne wzruszeń, dumy i artystycznej pasji, prezentowanej przez artystów: Julię Karp, zespół Tęcza z Klubu Seniora we Wróblu, zespół Lisiacy oraz Jakuba Kokochę z GOKiP, Annę Adamczyk oraz zespół LOS Węgobork, który po raz pierwszy zaprezentował się na naszej scenie. Każdy z artystów wprowadzał własny, unikalny klimat, tworząc harmonijną mozaikę sztuki, poruszającej serca wszystkich obecnych. Podczas każdego fragmentu montażu odczuwaliśmy silne emocje, przenoszące nas w głąb historii i wzmacniające naszą dumę z bycia Polakami.

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim zaangażowanym artystom i uczestnikom za wspólną podróż przez historię i kulturę Polski. To było wyjątkowe wydarzenie, które pozostawi w naszej pamięci niezatarte wrażenia.

✍️ GOKiP w Baniach Mazurskich

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.