Kolejna wakacyjna impreza już za nami. Tym razem towarzyszyły nam wyjątkowo rytmiczne brzmienia, które porwały wszystkich do szaleńczego tańca. Była to prawdziwa uczta dla fanów muzyki disco polo.

Niepowtarzalnie taneczna atmosfera imprezy sprawiła, że plac nie opustoszał ani na chwilę. Wszyscy zebrani na miejscu goście, niezależnie od wieku czy doświadczenia tanecznego, doskonale bawili się w rytmach swoich ulubionych hitów. Zespoły muzyczne: InPuls, Minimal oraz Mr. Serbii, które występowały z tancerkami, dostarczyły nam niezapomnianych emocji i wizualnej atrakcji, przyciągając wzrok i podkreślając rytmy muzyki. Nie sposób było nie podziwiać tak wyjątkowego show, które pozwoliło zapomnieć o codziennych troskach i po prostu oddać się radości tańca i dobrej zabawy.

Impreza okazała się idealnym miejscem do spotkania starych znajomych i zawarcia nowych przyjaźni. Razem śpiewaliśmy i tańczyliśmy do późnych godzin nocnych.

Dziękujemy wam, że byliście z nami i razem z nami tworzyliście tę magiczną atmosferę. Wasza energia i zaangażowanie sprawiły, że impreza była wyjątkowa. Do zobaczenia na kolejnych imprezach!

Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Maz.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.