Doskonała pogoda, uśmiechnięci uczestnicy, miła atmosfera i biegowa rywalizacja. Tak było w niedzielę w Baniach Mazurskich. 14 maja odbył się XXXIII Mazurski Bieg Uliczny.

Biegacze z rocznika 2004 i młodsi rywalizowali na dystansach od 100 do 2000 metrów, w zależności od kategorii wiekowej. Na koniec tradycyjnie odbył się bieg otwarty dla wszystkich na 3000 metrów. Na najlepsze szóstki czekały dyplomy i nagrody rzeczowe, za zdobycie miejsc 1-3 wręczane były medale, zaś dla zwycięzców puchary. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli swoje biegi, otrzymali pamiątkowe medale za udział.

W biegu głównym na 3 tysiące metrów wśród panów zwyciężył Rafał Wronowski, drugi był Albert Wronowski, zaś trzeci Norbert Marczuk. Wśród pań pierwsza na mecie się pojawiła Anna Kuleszka, druga była Wioleta Szlaszyńska, zaś trzecia Justyna Korotko.

Organizatorami zawodów byli: Uczniowski Klub Sportowy w Baniach Mazurskich, Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich oraz działająca w placówce rada rodziców, wspierani przez inne placówki i instytucje.


 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.