Wójt Łukasz Kuliś ma swojego zastępcę, a właściwie zastępczynię. Funkcję zastępcy wójta gminy Banie Mazurskie  od dziś pełni Irena Łobacz. Posiada ona niemalże 40-letni staż pracy w sektorze publicznym, w tym zarówno w roli zastępcy wójta, jak i sekretarza gminy. W lipcu 2021 roku przeszła na zasłużoną emeryturę. We wrześniu 2021 roku stanowisko sekretarza gminy objęła Barbara Woźniak, która po prawie półtora roku, wraz z nabyciem praw emerytalnych, zdecydowała się zakończyć pracę w miejscowym urzędzie. Przez ponad dwa miesiące, aż do teraz, gmina nie miała ani zastępcy wójta, ani sekretarza.

Jak podkreśla wójt Łukasz Kuliś, osoba z tak bogatym doświadczeniem z pewnością wniesie wiele dobrego do pracy Urzędu Gminy w Baniach Mazurskich

Jestem przekonany, że pani Irena Łobacz poradzi sobie w roli zastępcy wójta, choć jednocześnie mam świadomość, że jest to bardzo wymagające stanowisko. Mam na myśli szczególnie zbliżające się wybory zarówno parlamentarne, jak i te samorządowe, bo to właśnie m.in. ich organizacja spocznie na jej barkach.

wójt Łukasz Kuliś

Łukasz Kuliś wyraża przekonanie, że nikt lepiej nie poradził sobie z tym zadaniem niż Irena Łobacz, która piastując stanowisko sekretarza gminy Banie Mazurskie, przez wiele lat trudniła się między innymi właśnie organizacją wyborów.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.