19 stycznia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich, z okazji zbliżających się Dnia Babci i Dnia Dziadka spotkaliśmy się z panią Teresą i panem Henrykiem z Klubu Senior+ we Wróblu na głośnym czytaniu dla dzieci z klasy 3 miejscowej szkoły podstawowej. W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” seniorzy przeczytali opowiadania Barbary Gawryluk pt. „Zdalna Babcia”. To zbiór wzruszających opowiadań o codzienności i potrzebie bycia razem. Opowieści przedstawiały szczególne więzi między babcią a wnuczętami, mówiły o codziennym budowaniu bliskiej relacji, gdy jest się fizycznie daleko od swoich dziadków.

Podczas spotkania zaprosiliśmy dzieci do wykonania laurek na Dzień Babci i Dzień Dziadka dla wszystkich seniorów z klubów Senior+ działających na terenie gminy Banie Mazurskie.

Dziękujemy naszym kochanym dziadkom i babciom, że są wśród nas. Dają nam piękny przykład do naśladowania, wskazują, uczą i kochają najbardziej na świecie. Dziękujemy pani Teresie i panu Henrykowi za miło spędzony czas w bibliotece.

GBP w Baniach Maz.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.