GM. BANIE MAZURSKIE. W miniony weekend oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego miało dojść na trasie Rogale - Widgiry.

Policjanci, który pojechali na miejsce, w okolicy Widgir zastali leżący na boku samochód oraz 35-letniego mieszkańca gminy Banie Mazurskie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący renault scenic stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo, po czym auto przewróciło się na bok. Na szczęście mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 3,2 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 35-latek ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do maja 2021 roku.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za złamanie sądowego zakazu i spowodowanie kolizji.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading