BANIE MAZ. 7 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji z okazji Dnia Kobiet odbyło się uroczyste spotkanie. Organizatorzy przygotowali program artystyczno-kabaretowy, w którym na scenie zaprezentowali się artyści lokalni oraz zaproszone zespoły.

Przed rozpoczęciem się części artystycznej dyrektor GOKiP przywitała gości, następnie wójt gminy Łukasz Kuliś złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim paniom obecnym na sali, a na ręce dyrektor przekazał okolicznościowy tort. Do życzeń dołączył się również wiceprzewodniczący rady gminy Artur Ozimek, który osobiście wręczył wszystkim zgromadzonym paniom piękne róże. Część rozrywkowa upłynęła na wesoło, z dużą dawką inteligentnego humoru – z kobietami i o kobietach, bo taki był motyw przewodni sobotniego spotkania. Skecze, żarty i zabawne piosenki złożyły się na wyjątkowe popołudnie. Po występach zespoły otrzymały gromkie brawa w geście uznania za wspaniały program artystyczny. Na wszystkich przybyłych gości czekał również słodki poczęstunek.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading