BANIE MAZ. 2 marca Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich gościła olsztyńskich aktorów z Teatru im. Stefana Jaracza. Tym razem Wiesława Szymańska i Maciej Mydlak zaprezentowali spektakl pt. "Akompaniator".

...Fatalna tożsamość zakochanego: jest tym, który czeka... - motto zaczerpnięte z Rolanda Barthesa towarzyszy tragikomicznej opowieści Anny Burzyńskiej o obsesyjnej miłości pianisty do divy operowej, od 30 lat nieświadomej uczuć kotłujących się w duszy i umyśle jej skromnego akompaniatora. Ten zaś owładnięty bezgraniczną miłością buduje swój wymarzony związek z ukochaną, ale... bez niej. Konsekwencje zmyślenia silniejszego od prawdy okażą się zaskakujące dla obu stron.

"Teatr przy stoliku” oferuje formę bez dekoracji, kostiumów i sytuacji scenicznych, ale za to z pełną aktorską interpretacją.

GBP w Baniach Maz.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading