SURMINY. W niedzielę po godzinie 19 patrol ruchu drogowego gołdapskiej komendy policji kontrolował prędkość kierowców na drodze wojewódzkiej nr 650 w terenie zabudowanym w Surminach. Na prędkości „wpadł” 39-letni mieszkaniec gminy Banie Mazurskie kierujący hyundaiem. Mężczyzna z Gołdapi do Bań Mazurskich pędził z prędkością 111 km/h. Za przekroczenie dozwolonej o 61 km/h stracił na trzy miesiące prawo jazdy. Dodatkowo dostał kilkuset złotowy mandat.

Przypomnijmy, że zgodnie z przepisami, które weszły w życie 18 maja 2015 roku, uprawniony funkcjonariusz w drodze decyzji administracyjnej zatrzymuje prawo jazdy na trzy miesiące, w przypadku stwierdzenia wykroczenia polegającego na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka