BANIE MAZ. Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich włączyła się do akcji „Dzień bezpiecznego internetu”, obchodzony w 2020 roku pod hasłem „Działajmy razem!”. 11 lutego zorganizowaliśmy spotkanie uczniów klasy 6b ze Szkoły Podstawowej w Baniach Mazurskich z funkcjonariuszami Powiatowej Komendy Policji w Gołdapi.

„Dzień bezpiecznego internetu” ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa on-line oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Początkowo świętowały go jedynie państwa europejskie, ale już od lat przekracza granice Europy angażując państwa z całego świata. Ideą „Dnia bezpiecznego internetu” jest podkreślanie współdziałania w dbaniu o cyfrowe bezpieczeństwo, zarówno na poziomie międzynarodowym, jak również lokalnym. Celem jest łączenie zaangażowania wielu instytucji, a także rodziny, czyli najbliższego otoczenia.

GBP w Baniach Maz.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka