BANIE MAZURSKIE. OSP w Surminach informuje, że pierwsza w tym roku organizowana przez naszych ochotników akcja krwiodawcza odbędzie się 18 lutego w godzinach 9.30.-14.00. Dzięki uprzejmości prezesa Banku Spółdzielczego w Węgorzewie , który zawsze służy nam pomocą, akcja ta będzie miała miejsce w oddziale tegoż właśnie banku w Baniach Mazurskich (ul. Konopnickiej 55).

Podczas akcji będzie można wrzucić datek do puszki na pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszego sąsiada Edwarda Murawela. W sierpniu 2019 roku został porażony prądem i do tej pory pozostaje w stanie śpiączki.

Jak widzimy, życie pisze różne scenariusze. Często niestety niespodziewane i jakże dramatyczne - z chorobami i wypadkami. Myślicie , że nie macie na to wpływu? Wprost przeciwnie. Możecie odegrać ważną rolę - pomóc i odmienić zły los. Przyjdźcie i oddajcie krew, podarujcie komuś życie!

Na każdego czekać będą słodkości przygotowane przez naszych druhów oraz kawa i herbata. Zapraszamy serdecznie i jak zwykle liczymy na waszą obecność.

OSP w Surminach

 

 


Wyszukiwarka

Loading