BANIE MAZ. 24 stycznia spotkałyśmy się na kolejnym dyskusyjnym klubie książki, aby podzielić się wrażeniami na temat książki Da Chena pt. "Bracia". To powieść o dojrzewaniu, miłości, zemście i przeznaczeniu, niezwykle egzotyczna chińska saga, w której realizm splata się z bajkowością. Lata rewolucji kulturalnej w Chinach. Fragment niezwykłej historii współczesnych Chin. Wstrząsająca opowieść o przyrodnich braciach, których los zamienił miejscami zaskakująca konstrukcja książki każdy rozdział jest opowieścią innego bohatera.

Na spotkaniu dzięki współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie mieliśmy możliwość zapoznać się z książkami z naszego regionu, nominowanymi do nagrody "Wawrzyn - Literacka Nagroda Warmii i Mazur". Panie uczestniczące w spotkaniu wybrały jedną książkę, która w ich ocenie zasługuje na nagrodę. Wybór nie był łatwy, wiele książek z przedstawionej listy zasługuje na nominację.

GBP w Baniach Mazurskich

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka