BANIE MAZ. WOŚP 2020 w Baniach Mazurskich - fantastyczna atmosfera i ogromne dary serca. Już od pierwszych minut w auli GOKiP rządziły gorące serca mieszkańców. Wspaniałe występy na scenie prezentowali nie tylko lokalni artyści, ale również zespoły z innych domów kultury. Muzyka stanowiła piękne tło dla licytacji, które tego dnia były najważniejszym punktem programu. Ludzie, którzy tego dnia przybyli na koncert WOŚP, to osoby o wielkim sercu. Licytowały poszczególne przedmioty i gadżety nie tylko dla siebie samych, ale głównie po to, by podzielić się dobrem z potrzebującymi. Poza koncertami i licytacjami, na najmłodszych czekały liczne atrakcje. Każda osoba mogła wziąć udział w warsztatach decoupage, które prowadziła Lidia Liszewska. Samodzielnie wykonane prace uczestnicy zabierali do domu.

W organizację wydarzenia włączyły się różne instytucje: Urząd Gminy w Baniach Mazurksich, Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich, Zespół Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich, Ludowy Klub Sportowy „Pogoń”, Dom Kultury w Gołdapi, Starostwo Powiatowe w Gołdapi, GOK w Budrach. Koncert nie mógłby się jednak odbyć bez pomocy ofiarodawców, którzy bezinteresownie wsparli nas, przekazując na licytację najróżniejsze przedmioty i gadżety. Bez tego uzbieranie tak dużej kwoty nie byłoby możliwe! Kochani, podczas wyjątkowego, niedzielnego wydarzenia, zebrana została, łączna kwota 4366,76zł. To nasza cegiełka, którą dołożyliśmy na sprzęt, który ratuje życie. Kto wie, być może za rok, kilka lat będziemy jej potrzebować dla siebie? Pamiętajcie, dobro powraca!

Dziękujemy artystom za wspaniałe występy, mieszkańcom za szczodrość i otwarte serca, ofiarodawcom: wójtowi gminy Łukaszowi Kulisiowi, staroście Marzannie Wardziejewskiej, Alicji i Karolowi Szablakom, Wojciechowi i Zofii Skrzeczom, Beacie i Adamowi Bazydłom, Janowi Radomskiemu, za bezinteresowną pomoc i okazane wsparcie w przekazaniu gadżetów i przedmiotów na licytację WOŚP.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka