SURMINY. Do interwencji zakończonej zatrzymaniem prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości doszło w sobotę w Surminach. Na drodze wojewódzkiej nr 650 przed godz. 16 policjanci ruchu drogowego zatrzymali 44-letniego mieszkańca Gołdapi, który jeepem jechał o 60 km/h więcej niż wynosi dopuszczalna prędkość. Mężczyźnie policjanci zatrzymali prawo jazdy. 44-latek został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policja przypomina, że przypadku rażącego przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym tj. powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy dokument prawa jazdy w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego starosty zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

KPP ww Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka