BANIE MAZ. 27 grudnia komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs bożonarodzeniowy na najpiękniejszą witrynę świąteczną w gminie Banie Mazurskie. Konkurs świąteczny, który ogłoszono 6 grudnia, obejmował czas od 6 do 27 grudnia, w trakcie którego właściciele upiększali witryny i otoczenia sklepów, tematycznie nawiązując do klimatu zbliżających się świąt.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 3 witryny. Komisja konkursowa pierwsze miejsce przyznała dekoracji zdobiącej sklep Bomix Teresy Michnicz, znajdujący się przy ul. Kościuszki 3. Jury doceniło duży indywidualny wkład własny w wykonanie poszczególnych elementów dekoracji oraz bogaty i spójny wystrój nawiązujący do świąt Bożego Narodzenia. Drugą nagrodą uhonorowano sklep Jagódka Jagody Kwit w miejscowości Lisy za harmonijne, konsekwentne i estetyczne połączenie elementów wystroju oraz osiągnięcie środkami plastycznymi ciekawego klimatu zimowego. Miejsce trzecie przyznano dekoracji upiększającej sklep Delikatesy Centrum Jerzego Mikuły, znajdujący się przy ul. Konopnickiej 59, która wraz z otoczeniem stanowiła spójną całość, była oryginalnie zaaranżowana, stylistycznie spójna i w szczegółach precyzyjnie dopracowana.

Była to już trzecia edycja konkursu organizowanego w naszej gminie. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich, Bank Spółdzielczy w Węgorzewie, Firma Bogel Group sp. z o. o. w Surminach serdecznie gratulują uczestnikom konkursu przepięknie wykonanych dekoracji, które tradycyjnie przed świętami zmieniły witryny sklepowe nie do poznania.

Dyrekcja GOKiP kieruje ogromne podziękowania do sponsorów konkursu - dyrekcji Banku Spółdzielczego w Węgorzewie oraz prezesa firmy Bogel Group w Surminach, którzy od pierwszej edycji, wspólnie z naszym ośrodkiem ogromnie angażują się w szerokie działania promocyjne konkursu, jednocześnie są fundatorami nagród dla zwycięzców.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka