SURMINY. W sierpniu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mieszkańca Surmin poraził prąd. Od tamtej pory 48-letni Edward Murawel pozostaje w śpiączce. Rodzina potrzebuje wsparcia finansowego na jego rehabilitację neurologiczną.

- Niedziela, 25 sierpnia br. Piękny, gorący dzień, jedyny, w którym mógł odpocząć wraz ze swoją rodziną. Resztę dni tygodnia zajmowała mu praca zawodowa. Ponieważ był to koniec wakacji, postanowił uprzątnąć basen. Niestety nie zdążył tego zrobić. Okazało się, że w urządzeniu, które pompowało wodę, była uszkodzona izolacja elektryczna i przepływ prądu odbywał się poza jego obwodem. Poraził go prąd, stracił przytomność i upadł na ziemię. Akcja serca została zatrzymana, co spowodowało niedotlenienie mózgu - tak siostra opisuje wypadek swego brata na stronie zbiórki załozonej na zrzutka.pl.

Potrzebne są fundusze na rehabilitację neurologiczną mężczyzny, który ma uszkodzony mózg i do tej pory pozostaje w stanie śpiączki. Rodzina złożyła wnioski do trzech ośrodków w Polsce, w których jest to refundowane przez NFZ (w jednym z nich częściowo). Z braku miejsc nie zostanie on jednak przyjęty do żadnego z nich. Rodzina chce uzbierać środki na placówkę, do której mógłby trafić jak najszybciej i niezwłocznie rozpocząć jego rehabilitację. Każdy dzień w takim stanie działa na jego niekorzyść. Przy takim uszkodzeniu mózgu, jakiego doznał mężczyzna, powrót do normalnego życia będzie długi i kosztowny, a to przekracza możliwości finansowe rodziny.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć mieszkańca Surmin i jego rodzinę, może to uczynić za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl klikając tutaj. 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka