GOŁDAP. Wczoraj był bardzo ważny dzień - imieniny świętego Mikołaja czyli mikołajki. To powód nie tylko do wspaniałej zabawy, ale i dostawania wymarzonych prezentów. Tak też było wczoraj w naszym ośrodku. Impreza, na którą przyszło mnóstwo maluchów wraz z rodzicami, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Maluchy chętnie brały udział w przygotowanych konkurencjach i zawodach zręcznościowych. W oczekiwaniu na mikołaja, najmłodsi świetnie się bawili, ale gdy tylko dostali informacje, że w ich stronę zbliża się wyczekiwany gość, w napięciu na niego oczekiwały. W końcu im oczom ukazał się widok dostojnego mikołaja z workami cukierków. Dzieci radośnie otoczyły go tańcząc i śpiewając mu różne piosenki. Przy tak szalonej zabawie nie zapomniały o życzeniach dla gościa, bo przecież miał imieniny!

Po dobrej wspólnej zabawie, a później chwili odpoczynku, mikołaj musiał pożegnać się z maluchami i wyruszyć w dalszą drogę. Na jego wizytę czekały jeszcze inne dzieci. Wychodząc obiecał jednak, że za rok znów je odwiedzi, oczywiście pod warunkiem, że zostanie równie ciepło przyjęty.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka