BANIE MAZ. Sala oddziału Banku Spółdzielczego w Baniach Mazurskich stała się dziś tymczasowym punktem krwiodawstwa. Do akcji zorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną z Surmin włączyli się wojskowi, strażacy i policjanci z gołdapskiej komendy, którzy promowali akcję „Uratuj życie” w ramach II edycji projektu „On, Ty i Ja - razem na szlaku bezpieczeństwa powiatu gołdapskiego”. Do specjalnie przygotowanego punktu zgłosiły się 32 osoby, z których 27 honorowo oddało 13,5 litrów życiodajnego płynu.

W czasie trwania akcji funkcjonariusze policji i pracownice Starostwa Powiatowego rozdawali upominki i materiały prewencyjne promujące bezpieczeństwo tj. karty ICE i elementy odblaskowe.

Elementy odblaskowe i gadżety zostały zakupione w ramach II edycji projektu „On, Ty i Ja - razem na szlaku bezpieczeństwa powiatu gołdapskiego” realizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Komendę Powiatową Policji w Gołdapi.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading