LISY. Spotkanie Moniki Sawickiej-Kacprzak z dziećmi i młodzieżą klas 4-8 w Szkole Podstawowej w Lisach odbyło się 13 listopada. Zostało zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Baniach Mazurskich.

Pani Monika zaprosiła wszystkich uczestników do udziału w warsztatach plastyczno-literackich pt. „Moja książka marzeń”. Związane oczywiście były z marzeniami. Zadaniem było wykonanie własnej książki marzeń. Uczniowie w dwuosobowych zespołach tworzyli swoją własną książkę, w której mieli wyrazić samych siebie. Do stworzenia powieści mieli do dyspozycji wycinki z gazet i swoje marzenia. Każda z grup stworzyła również okładkę do swojej książki. Historie spisane na kartkach miały odzwierciedlać ich postacie, to, kim chcą być w przyszłości, jakie są ich zainteresowania, marzenia, życiowe cele.

Warsztaty miały za zadanie nauczyć pracy zespołowej, ćwiczyć wyobraźnię, rozwinąć zdolności manualne oraz kreatywność.

Książka marzeń zostaje w bibliotece, by po kilku latach jej twórcy mogli przyjść i skonfrontować swoje aktualne marzenia z poprzednimi i być może uzupełnić puste strony o nowe marzenia.

GBP w Baniach Mazurskich

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading