GM. BANIE MAZURSKIE. Miniony weekend dla mieszkańców gminy Banie Mazurskie i gminy Orzysz zakończy się postępowaniem i tłumaczeniem w sądzie. 36- i 57-latek urządzili sobie przejażdżki będąc pod wpływem alkoholu.

22 września około godz. 11:40 na trasie Banie Mazurskie - Rapa kierujący oplem corsa nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, po czym stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 36-letni mieszkaniec gminy Orzysz był pijany. Wynik badania wykazał, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że zaledwie tydzień wcześniej zostało mu zatrzymane prawo jazdy właśnie za jazdę po alkoholu.

Drugim złapanym na gorącym uczynku był 57-latek z gminy Banie Mazurskie. 23 września kilka minut przed godzina 19 policjanci otrzymali zgłoszenie o motorowerzyście w Wólce, którego tor jazdy wskazywał na to, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Świadek ujął nietrzeźwego cyklistę i przekazał policjantom. Po przebadaniu okazało się, że 57-latek ma w wydychanym powietrzu blisko 2 promile alkoholu.

Obaj mężczyźni już wkrótce odpowiedzą przed sądem.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading