ŚCIBORKI. 13 września okazał się być pechowym dla 46-latka kierującego audi. Mężczyzna w okolicy Ściborek na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie do przydrożnego rowu z rozlewiskiem, gdzie pojazd dachował. 46-latek był trzeźwy, jechał z pasażerem. Na szczęście mężczyznom nic poważnego się nie stało.

Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę! Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji. Bezpieczeństwo wszystkich zależy od bardzo wielu czynników a nieostrożność, brak rozwagi, niedostosowanie prędkości do panujących warunków, brawura i alkohol to najczęstsze przyczyny wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.

KPP w Gołdapi

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading