GMINA BANIE MAZ. Gmina Banie Mazurskie przystąpiła do Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w roku 2019. ETZT promuje ekologiczne formy mobilności takie jak środki transportu zbiorowego, rower, ruch pieszy oraz transport multimodalny. Ma na celu pokazanie różnorodnych korzyści wynikających ze zrównoważonego transportu.

W dniach od 16 do 22 września zaplanowano szereg wydarzeń, w których uczestniczyć mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki materiałom promocyjnym z Ministerstwa Infrastruktury oraz Centrum Unijnych Projektów Transportowych, w trakcie poszczególnych imprez oprócz gadżetów gminnych wręczane będą drobne upominki jak m.in. elementy odblaskowe, pokrowce na siodełka rowerowe itd.
Więcej informacji na plakacie.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading