BANIE MAZ. 23 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher - pisarką, blogerką, copywriterką, autorką poczytnych powieści obyczajowych. Jej debiutancka powieść pod tytułem „Jeden wieczór w Paradise” ukazała się w maju 2016. Autorka mieszka i tworzy w Katowicach. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęła na urlopie macierzyńskim. Od tego czasu dostarcza czytelnikom poruszających opowieści, które są cenione za realizm i poruszanie trudnych życiowych tematów, a w dodatku napisane są lekkim piórem.

Na rynku wydawniczym ukazało się już 11 powieści takich jak cykl „Wszystkie pory uczuć”, „W cieniu tamtych dni”, „Jeszcze jeden uśmiech”, czy najnowszy pierwszy tom Sagi Nadmorskiej "Obcy powiew wiatru. Marcjanna".

GBP w Baniach Maz.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading